Polštářky k narození děťátka

- Zákázková tvorba

Kousek nebe jen pro tebe III (2016)

Dětský kulatý polštářek o průměru 40cm z pleteného řezaného sametu vyplněný dutými vlákny ve formě kuliček a s našitými plstěnými aplikacemi ve tvaru horkovzdušného balónu a mráčků na předním díle. Zadní díl je bez aplikací.

Tento polštářek byl zhotoven na objednávku k příležitosti narození miminka.

Kousek nebe jen pro tebe II (2015)

Dětský kulatý polštářek o průměru 40cm vyplněný dutými vlákny ve formě kuliček. Přední díl je z pleteného řezaného sametu s našitými plstěnými aplikacemi ve tvaru beránka (nebeského beránka = mráčku) táhnoucího po noční obloze velký vůz z hvězdiček (souhvězdí Velký vůz). Zadní díl je z plátna bez aplikací.

Tento polštářek včetně krabice s dárkovou kartou byl zhotoven na objednávku k příležitosti narození miminka.

Budu ti svítit na cestu životem (2013)

Dětský kulatý polštářek o průměru 40cm z pleteného řezaného sametu s našitými plstěnými aplikacemi ve tvaru hvězdiček na předním díle a vyplněný dutými vlákny ve formě kuliček. Zadní díl je bez aplikací.

Tento polštářek byl zhotoven jako dárek pro novorozenou Kristýnku.

Kousek nebe jen pro tebe (2013)

Dětský kulatý polštářek o průměru 40cm vyplněný dutými vlákny ve formě kuliček. Přední díl je z pleteného řezaného sametu s našitými plstěnými aplikacemi ve tvaru beránků (nebeských beránků = mráčků) a hvězdiček. Zadní díl je sešitý ze 4 stejných dílů plátna, švy jsou rozžehlené a z obou stran prošité.

Tento polštářek byl zhotoven na objednávku pro novorozeného Jáchyma.

Zpět na seznam projektů